Мешканець Раївської сільської ради Анатолій протистоятиме ворогу у бригаді «Сталевий кордон». 45-річний чоловік працює водієм-трактористом, жодного бойового досвіду не має, але твердо вирішив долучитися до лав Гвардії наступу.
«Хто, як не ми звільнить країну від російської окупації?Наразі у всіх нас одна мета - деокупація тимчасово окупованої території України. Це - запорука спокою кожного з нас, щасливого майбутнього наших дітей», - розповідає Анатолій.
Діти та рідня підтримали вибір майбутнього гвардійця і він уже з середини березня проходить навчання.
Саме на таких вмотивованих і чекають у штурмових бригадах Гвардії наступу. Загалом же цих бригад налічується 8.
Про усі деталі проходження служби можна дізнатися на сайті https://storm.mvs.gov.ua/ . На порталі можна і заповнити анкету.