Формування мережі спроможних медичних закладів обговорили у Синельниківській РВА
опубліковано 04 квітня 2023 року о 15:55

У залі засідань РВА цього вівторка під головуванням голови райдержадміністрації-начальниці районної військової адміністрації Світлани Назарчук відбулася нарада з головами міських, селищних, сільських рад. Основна тема – функціонування лікарень з 2024 року.

«У рамках медичної реформи створюється спроможна мережа лікарень, яка дозволить забезпечити пацієнтів якісними  медичними послугами.  Кожна область стане медичним госпітальним округом, а в межах одного госпітального округу лікарні будуть розділені на надкластерні, кластерні і загальні.У районі будуть кластерні та загальні. Критерії з приналежності медичних закладів до кластерних та загальних, визначені постановою Кабінету Міністрів України. Наше завдання – надати такі пропозиції, аби якість та доступність послуг для населення не погіршилися », - розповідає Світлана Назарчук





З очільниками громад та лікарями, які також були запрошені на нараду, обговорили усі напрацьовані раніше пропозиції. Згодом, у режимі онлайн доєдналися і представники департаменту охорони здоров'я ОВА.

Відповідно до майбутньої мережі медичних установ, найпростіші захворювання лікуватимуться в найближчих до пацієнта лікарнях – в загальних лікарнях.

У разі складних станів здоров‘я - в кластерних та надкластерних лікарнях, де надаватимуться високоспеціалізовані медичні послуги.




Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux