У районі тривають стабілізаційні відключення електроенергії. Існують оновлені графіки. Про це повідомили у ДТЕК Дніпровські електромережі.
Електрику фахівці намагатимуться вимикати не більш ніж на 4 години, потім вмикатимуть на 5. Якщо напруги не вистачатиме – можуть бути зміни.
Розклад доступний на сайті ДТЕК. Аби дізнатися, коли не буде світла, абоненту потрібно ввести свій населений пункт та адресу.
Однак, ситуація все ще залишається складною. Після останніх масованих атак по інфраструктурі енергетична система потребує підтримки. Мережі – перевантажені.
Людей просять заощаджувати електроенергію. Вимикати зайві прилади. За можливості не користуватися потужною технікою.
Також слід мати вдома запаси води, продуктів. А ще ліхтарики, батарейки, свічки, сірники, теплі речі.