Економія світла – правило цієї зими
опубліковано 22 грудня 2022 року о 13:20

У районі тривають стабілізаційні  відключення електроенергіїІснують оновлені графіки. Про це повідомили у ДТЕК Дніпровські електромережі. 

Електрику фахівці намагатимуться вимикати не більш ніж на 4 години, потім вмикатимуть на 5. Якщо напруги не вистачатиме – можуть бути зміни.

Розклад доступний на сайті ДТЕК. Аби дізнатися, коли не буде світла, абоненту потрібно ввести свій населений пункт та адресу.

Однак, ситуація все ще залишається складною. Після останніх масованих атак по інфраструктурі енергетична система потребує підтримки. Мережі – перевантажені.

Людей просять заощаджувати електроенергію. Вимикати зайві прилади. За можливості не користуватися потужною технікою.

Також слід мати вдома запаси води, продуктів. А ще ліхтарики, батарейки, свічки, сірники, теплі речі.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux