Багатодітній матері з Васильківської громади вручили почесну відзнаку
опубліковано 24 серпня 2023 року о 09:30

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня» українським матерям, серед яких і багатодітна мама Васильківської селищної ради.

Нагрудний знак та посвідчення «Мати-героїня» вручила голова райдержадміністрації-начальниця районної військової адміністрації Світлана Назарчук, заступники Васильківського селищного голови Михайло Корінь та Олександр Гусак.

«Виховання дітей - непроста і відповідальна справа. Від патріотичних та вмотивованих хлопців та дівчат залежить майбутнє нашої держави, її розвиток.Тому важливо вкладати сьогодні у наших дітей найпрекрасніше, аби завтра отримати найкраще», - говорить Світлана Назарчук.

Почесне звання «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку 5-х і більше дітей, у тому числі дітей усиновлених.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux