Президент України Володимир Зеленський підписав Указ щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня» українським матерям, серед яких і багатодітна мама Васильківської селищної ради.
Нагрудний знак та посвідчення «Мати-героїня» вручила голова райдержадміністрації-начальниця районної військової адміністрації Світлана Назарчук, заступники Васильківського селищного голови Михайло Корінь та Олександр Гусак.
«Виховання дітей - непроста і відповідальна справа. Від патріотичних та вмотивованих хлопців та дівчат залежить майбутнє нашої держави, її розвиток.Тому важливо вкладати сьогодні у наших дітей найпрекрасніше, аби завтра отримати найкраще», - говорить Світлана Назарчук.
Почесне звання «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку 5-х і більше дітей, у тому числі дітей усиновлених.