Щорічно 15 лютого в Україні відзначають День учасників бойових дій на території інших держав. Задля того, аби віддати шану тим, хто поліг на полі бою в різних країнах світу, до пам'ятного знаку прийшли керівництво районної військової адміністрації та міста Синельникове, ветерани війни в Республіці Афганістан.
Українські військовослужбовці з часів завершення Другої світової війни виконували свій обов'язок на території інших держав - Сирія, Чилі, В'єтнам, острів Куба. Цей перелік налічує більше 20 країн.
Найболючіша і найтрагічніша місія була в Афганістані. Багато тих, хто пройшов шлях тієї десятирічної кривавої війни, з 2014 року стали на захист України від російської агресії.

«Сьогодні вшанували пам'ять тих, хто пройшов пекло Афганістану та інших локальних збройних конфліктів у світі. Тих, для кого честь, відвага, обов'язок - не слова, а дія. Вдячні усім захисникам за подвиг.Пам'ятаємо кожного», - говорить голова райдержадміністрації-начальниця районної військово адміністраці Світлана Назарчук
У хвилині мовчання вшанували пам’ять загиблих та поклали квіти до пам'ятного знаку.