У Синельниковому вшанували пам'ять героїв-ліквідаторів та жертв Чорнобильської катастрофи
опубліковано 26 квітня 2023 року о 11:02

Біля пам'ятного знаку ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС відбулася церемонія покладання квітів. Це – знак шани і безмежної вдячності Героям, які у 1986 році стали на захист світу від радіаційної загрози. 

Участь у церемонії взяли голова райдержадміністрації-начальниця районної військової адміністрації Світлана Назарчук, перша заступниця голови райдержадміністрації-начальниці районної військової адміністрації Тетяна Завалій, міський голова Синельникового Дмитро Зражевський, представники Синельниківського районного управління ДСНС у Дніпропетровській області.

 Подібні заходи сьогодні пройдуть в усіх громадах Синельниківщини. Також з нагоди 37-роковин аварії на ЧАЕС на території сільських, селищних, міських рад пройдуть тематичні онлайн-уроки, книжкові виставки, організували й експозиції архівних документів.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux