Біля пам'ятного знаку ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС відбулася церемонія покладання квітів. Це – знак шани і безмежної вдячності Героям, які у 1986 році стали на захист світу від радіаційної загрози.
Участь у церемонії взяли голова райдержадміністрації-начальниця районної військової адміністрації Світлана Назарчук, перша заступниця голови райдержадміністрації-начальниці районної військової адміністрації Тетяна Завалій, міський голова Синельникового Дмитро Зражевський, представники Синельниківського районного управління ДСНС у Дніпропетровській області.
Подібні заходи сьогодні пройдуть в усіх громадах Синельниківщини. Також з нагоди 37-роковин аварії на ЧАЕС на території сільських, селищних, міських рад пройдуть тематичні онлайн-уроки, книжкові виставки, організували й експозиції архівних документів.


