У Зайцівському ясла-садку "Теремок" кипить робота - заклад готується прийняти малюків ошатним. Впорядковують не лише приміщення всередині, а й ззовні.
Вже пофарбовано сходи, хол, двері, підлогу в кімнатах молодшої та старшої груп, підлогу харчоблоку,яку розфарбували у патріотичні кольори, виконано дизайн стін, сформовано зони для рухливих ігор малюків. Підготовлено постіль для солодкого перепочинку малечі під час тихої години.
Демонтовано аварійну зону перед входом до молодшої групи, на цьому місці буде розбито клумбу.
