Цього четверга в РВА відбулося засідання колегії райдержадміністрації. До порядку денного було включено питання про стан підготовки до осінньо-зимового періоду та виконання районного бюджету за 3 місяці поточного року. Участь в обговоренні взяли 10 членів колегії.
Голова райвійськадміністрації Світлана Назарчук наголосила на тому, що всі заходи, заплановані в рамках підготовки до нового опалювального сезону мають будуть повністю виконані.
«Підготовка закладів до роботи в осінньо-зимовий період завжди розпочиналася заздалегідь. Цей рік – не виключення. Всі дитячі садочки, школи, лікарні, установи соціальної сфери мають бути з теплом. Пройти холоди стабільно», - зазначила очільниця РВА.
За інформацією начальниці відділу інфраструктури, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, екології РВА Олени Заїки громади вже активно готуються до опалювального сезону. Проводять повірку лічильників, навчання операторів, перевіряють теплоізоляцію, закуповують вугілля та паливно-мастильні матеріали та посипочний матеріал.
Петропавлівська громада планує придбати два нових котли для своїх дошкільних закладів, Іларіонівська громада утеплить багатоквартирні будинки. По закладах освіти Покровської, Межівської, Петропавлівської селищних, Маломихайлівської та Великомихайлівської сільських рад лічильне обладнання приведене у відповідність до вимог чинного законодавства.
Загалом же в районі планують до зими підготувати 108 котелень. Наразі план виконано на 10 %.
Що ж до виконання районного бюджету, то за підсумками 3 місяців він виконаний більш ніж на 140 %.
Окрім того, члени колегії виказали конструктивні пропозиції щодо збільшення надходжень від земельного та акцизного податків до місцевих бюджетів. Рекомендації будуть розглянуті.