Спочатку аграрії району посіють пшеницю та ячмінь. У другій половині квітня почнуть сіяти й соняшник. Триватиме весняна посівна орієнтовно до другої декади травня. Про це повідомили у відділі економічного та агропромислового розвитку районної військової адміністрації.
Поля Синельниківщини вже засіяли ярим ячменем – 2,6 % від запланованого, горохом – 29%.
Ярими зерновими та зернобобовими планують засіяти 73 370 га сільськогосподарських угідь, соняшником – більше 200 тисяч га.