Фермери поступово завершують цьогорічний збір врожаю. Про це повідомили у відділі економічного та агропромислового розвитку районної військової адміністрації.
Соняшнику зібрано 85%, намолочено 365 тис. тонн, кукурудзи зібрали уже 88%, намолочено 116 тис. тонн. Повністю зібрали аграрії просо.
Окрім того, завершують фермери і посів озимих зернових культур. Станом на сьогодні посіяно: 61% озимої пшениці, 19 % ячменю, 77 % ріпаку.