Про це Міністр внутрішніх справ України повідомив у своєму офіційному Telegram-каналі.
Йдеться про бійців з бригад «Кара-Даг», «Червона калина» та «Спартан». «Покажу доньці. Вона дуже зрадіє, що тато отримав медаль», – сказав один із військових під час церемонії вручення.
Глава МВС зазначив, що саме ці бійці найбільше відзначилися за минулі тижні у боях проти ворога на південному напрямку. «Дякую за службу! Пишаємося вами», – написав Міністр.
Вступити до лав Гвардії наступу можуть і мешканці Синельниківщини. Для цього треба заповнити анкету на сайті https://storm.mvs.gov.ua/