На Синельниківщині продовжують приймати заявки від охочих вступити до штурмових бригад Гвардії наступу, які формує МВС України. Загалом створили 8 бригад: «Кара-Даг», «Рубіж», «Червона калина», «Азов», «Сталевий кордон», «Лють», «Буревій», «Спартан».
33-річний мешканець Раївської громади Сергій подав анкету і вже на стадії наступного відбору – проходить лікарську комісію.
«Усі мої брати воюють і я не можу стояти осторонь», - впевнено говорить майбутній гвардієць.
Сергій не має жодного військового досвіду, у мирному житті працює будівельником. Втім, хлопець високо вмотивований, прагне пройти вишкіл і долучитися до деокупації населених пунктів, захоплених ворогом.
Нагадаємо, що подати заяву можна онлайн на сайті https://storm.mvs.gov.ua/ чи у синельниківському ЦНАПі.