Для малечі області влаштували розваги до Дня Святого Миколая. Запросили вихованців прийомних родин, дитячих будинків сімейного типу, сиріт. А ще хлопців та дівчат, позбавлених батьківського піклування. Долучилися і діти Синельниківщини. Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.
«Сюрприз підготували разом з друзями із благодійного фонду. Дуже вдячний меценатам, що долучилися. Важливо, аби попри війну, діти продовжували вірити в чудо та здійснення бажань. Не здавалися, прямували до своєї мети. Вони – найбільший скарб у житті дорослих», – сказав очільник регіону Сергій Лисак.
Юних гостей розважали аніматори. Вони проводили забави біля ялинки. А ще можна було долучитися до майстер-класів на будь-який смак. І, звичайно, всі отримали подарунки.
Казкові івенти організували одразу в декількох театрах. Загалом для майже тисячі юних мешканців регіону.