Сільгосптоваровиробники практично завершили цьогорічний збір врожаю. Про це повідомили у відділі економічного та агропромислового розвитку районної військової адміністрації.
Соняшнику зібрано 95%, намолочено 405 тис. тонн, фіналізували збір кукурудзи, намолочено цієї культури 142 тис. тонн.
Окрім того, завершують фермери і посів озимих зернових культур. Станом на 1 листопада посіяно: 66% озимої пшениці, 22 % ячменю, 77 % ріпаку.